AktualnościOrganizujemy

20. Rajd Nowomiejski

Ruszamy z 20. Rajdem Nowomiejskim!

Jeżeli jesteście fanami sportów samochodowych i tak jak my kochacie szuter, to specjalnie dla Was- Zawodników oraz Kibiców- przygotowaliśmy 36 km odcinków specjalnych dla RO i 25 km dla SKJS po luźnej nawierzchni!

Jak co roku sportowa rywalizacja na odcinkach będzie poprzedzona prologiem, który zostanie rozegrany na nowomiejskim Autodromie.

Mamy nadzieję, że nasze trasy przypadną do gustu sympatykom rajdowych emocji, a walka na nich będzie gorąca.

To teraz trochę konkretów:

Wpisowe RO:

400zł z reklamą dodatkową organizatora
1200zł bez reklamy dodatkowej organizatora

Wpisowe SKJS:

250 zł dla załogi zrzeszonej (kierowca) w Automobilklubie Nowomiejskim
300 zł dla załogi nie zrzeszonej (kierowca) w klubach PZM
200% wpisowego bez reklamy dodatkowej organizatora

Regulamin uzupełniający RO Harmonogram RO Regulamin uzupełniający Super KJS Harmonogram Super KJS Lista zgłoszeń RO Lista zgłoszeń SKJS Harmonogram OA Harmonogram BK
Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Piotr Biczkowski
Damian Maciołek
Suzuki Swift K-2
2 Tomasz Rzepecki
Kamil Zaroda
BMW E46 320D K-5
3 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
4 Filip Kamieński
Ilona Lewandowska
Subaru Impreza K-5
5 ADAM KĘPIŃSKI
JAKUB ROK
FIAT CC K-1
6 Piotr Mackiewicz
Katarzyna Mackiewicz
Audi Tt K-5
7 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
8 Krzysztof Wierzbicka
Agnieszka Wierzbicka
Peugeot 206 K-4
9 Radosław Kozłowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
10 Adam Krupa
Paweł Piotrowski
Toyota Yaris K-3
11 Artur Skorupski
Dawid Jasiak
Opel Astra K-4
12 Michał Kozłowski
Anna Kozłowska
Subaru Impreza K-5
13 Kamil Kruk
Magdalena Gładkowska
Peugeot 206 K-4
14 Bartosz Makowski
Szymon Makowski
Peugeot 206 K-3
15 Mateusz Kopka
Konrad Dudziński
BMW 316 GOŚĆ
16 Krystian Wyżlic
Pilot
Honda Civic K-2
17 Panuś Daniel
Rodziewicz Rafał
Honda Civic K-2
18 Mateusz Ostrówka
Tomasz Jarząbek
Honda Civic K-2
19 Marcin Ostrówka
Sylwia Ostrówka
Ford Fiesta K-3
20 Marek Kwiatkowski
Tomasz Góralski
Subaru Impreza K-5
21 Dominik Suchecki
Tomasz Zwierzchowski
Peugeot 206 K-3
22 Patryk Dudziński
Kułakowski Mateusz
Subaru Impreza sti N12 GOŚĆ
23 Emil Konopiński
Konrad Iwon
Honda Civic GOŚĆ
24 Mariusz Ząbkiewicz
Jarosław Dąbrowski
Honda Civic K-3
25 Michał Małolepszy
Rafał Dąbrowski
Subaru Impreza K-5
26 Andrzej Pauperowicz
Ewelina Pauperowicz
Subaru Impreza K-5
27 Wojciech Jankowski
Patrycja Jankowska
Peugeot 106 s16 K-3
28 Godlewski Daniel
Godlewska Anna
BMW M3 K-5
29 WIESŁAW ZAGON
MAREK ZAKRZEWSKI
RENAULT CLIO SPORT GOŚĆ
30 Włodzimierz Tymoszczuk
Jacek Brzeziński
Mitsubishi Lancer K-5
31 Radosław Borkowski
Adam Sulisz
Subaru Impreza K-5
32 RAFAŁ CHRZCZON
MARCIN JABŁOŃSKI
SUBARU IMPREZA K-5
33 Maciej Maksymiuk
Emil Uszyński
Subaru Impreza K-5
34 ŁUKASZ GRZYWNA
ANDRZEJ PONIEWIERKA
OPEL CORSA A GSI GOŚĆ
35 Robert Gastołek
Mariusz Kirszyński
Can-Am SSV Maverick X3 K-5

 

[lista_zgloszen_szutercup]

Poprzedni

Wyniki Sprintu na Autodromie MWiM

nowomiejski_20_
Następny

Harmonogram OA i BK - 20. Rajd Nowomiejski

Asia

Asia