AktualnościOrganizujemy

20. Rajd Nowomiejski

Ruszamy z 20. Rajdem Nowomiejskim!

Jeżeli jesteście fanami sportów samochodowych i tak jak my kochacie szuter, to specjalnie dla Was- Zawodników oraz Kibiców- przygotowaliśmy 36 km odcinków specjalnych dla RO i 25 km dla SKJS po luźnej nawierzchni!

Jak co roku sportowa rywalizacja na odcinkach będzie poprzedzona prologiem, który zostanie rozegrany na nowomiejskim Autodromie.

Mamy nadzieję, że nasze trasy przypadną do gustu sympatykom rajdowych emocji, a walka na nich będzie gorąca.

To teraz trochę konkretów:

Wpisowe RO:

400zł z reklamą dodatkową organizatora
1200zł bez reklamy dodatkowej organizatora

Wpisowe SKJS:

250 zł dla załogi zrzeszonej (kierowca) w Automobilklubie Nowomiejskim
300 zł dla załogi nie zrzeszonej (kierowca) w klubach PZM
200% wpisowego bez reklamy dodatkowej organizatora

Regulamin uzupełniający RO Harmonogram RO Regulamin uzupełniający Super KJS Harmonogram Super KJS Lista zgłoszeń RO Lista zgłoszeń SKJS Harmonogram OA Harmonogram BK
Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Karok Kaczynski
Rafal Ankiewicz
Honda Civic K-2
2 Piotr Biczkowski
Damian Maciołek
Suzuki Swift K-2
3 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
4 Mariusz Ząbkiewicz
Piotr Tredowicz
Honda Civic K-3
5 Tomasz Rzepecki
Kamill Zaroda
BMW 320D K-5
6 Radosław Kozłowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
7 Marek Korpowski
Artur Haska
Honda Civic GOŚĆ
8 Radosław hoppe
MITSUBISHI COLT K-3
9 ADAM KĘPIŃSKI
JAKUB ROK
FIAT CC K-1
10 Krystian Wyzlic
Przemysław Namiel
Honda Civic K-2
11 Marek Wodarczyk
Oskar Olszewski
Honda Civic K-3
12 Wojciech Jankowski
Peugeot 106 s16 K-3
13 Laskowski Tomasz
Dariusz Piotrowski
Nissan Sunny GTI K-4
14 Krzysztof Zawadzki
Fiat Cinquecento K-1
15 Wojciech Graszek
Fiat 126p K-1
16 Eugeniusz Kurlikowski
Kuba Mączkowski
Samochód Rajdowy GOŚĆ
17 Mateusz Ostrówka
Tomasz Jarząbek
Honda Civic K-2
18 michal kozlowski
anna kozlowska
honda civic K-3
19 Graszek Paweł
Fiat Seicento K-1
20 Michał Staszyński
Fiat 126p K-1
21 Marek Kwiatkowski
Tomosz Góralski
Subaru Impreza K-5
22 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
23 Zbigniew Staniszewski
Konrad Nadolny
FORD FIESTA R5 GOŚĆ
24 Jacek Wojtas
Monika Szczepańska
Peugeot 106 K-3
25 Michał Waśniewski
Olaf Gałązka
Fiat Cinquecento K-2
26 Filip Kamieński
Maciej Maksymiuk
Subaru Impreza K-5
27 Adam Nowak
Maj Mateusz
Subaru Justy K-2
28 Tymoteusz Jocz
Maciej Judycki
Ford Fiesta K-3

 

[lista_zgloszen_szutercup]

Poprzedni

Wyniki Sprintu na Autodromie MWiM

nowomiejski_20_
Następny

Harmonogram OA i BK - 20. Rajd Nowomiejski

Asia

Asia