Aktualności

Wyniki z prologu Rajdu Nowomiejskiego

Szuter Cup

Mc. Nr Kierowca Pilot Auto Klasa Autodrom Os0
1 1 STANISZEWSKI
ZBIGNIEW
BOBA
BARTEK
MITSUBISHI LANCER EVO IX GOŚĆ AWD 1:26,61
2 3 PREDKO
KRZYSZTOF
SADOWSKI
SEBASTIAN
SUBARU N12 GOŚĆ AWD 1:29,212
3 7 CHRZANOWSKI
SEBASTIAN
BINIĘDA
ADAM
HONDA CIVIC 1 1:34,304
4 14 ADAMSKI
PIOTR
PAZDYKA
PIOTR
OPEL ASTRA GSI 2 1:35,367
5 9 DUDZIŃSKI
KONRAD
KUŁAKOWSKI
MATEUSZ
HONDA CIVIC 1 1:35,97
6 15 GRZYWNA
ŁUKASZ
KRYGIEL
DARIUSZ
OPEL CORSA A GSI 1 1:36,876
7 4 BUBIK
KRZYSZTOF
LIPSKI
ZBIGNIEW
RENAULT CLIO GOŚĆ FWD 1:37,191
8 10 NOWICKI
ŁUKASZ
LIPIŃSKI
PRZEMYSŁAW
MITSUBISHI LANCER EVO VIII OPEN 1:38,493
9 12 DUDZIŃSKI
PATRYK
MROZOWSKA
MARTYNA
MAZDA323 OPEN 1:44,206
10 8 KONOPIŃSKI
EMIL
GNATOWSKA
ALICJA
HONDA CIVIC 2 1:44,226
11 6 ŁAPKIEWICZ
ANDRZEJ
BĄK
MARCIN
FIAT SC GOŚĆ FWD 1:52,02

Super KJS

Mc. Nr Kierowca Pilot Auto Klasa Autodrom Os0
1 18 BYŚKINIEWICZ
NORBERT
DYMKOWSKI
JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA K-4 1:36,05
2 31 JANKOWSKI
WOJCIECH
KOZIKOWSKA
PATRYCJA
PEUGEOT 106 K-2 1:38,834
3 30 LASKOWSKI
TOMASZ
OSIŃSKI
MICHAŁ
NISSAN SUNNY GTI K-3 1:39,188
4 19 KAMIEŃSKI
FILIP
SZCZYGŁOWSKI
WOJCIECH
SUBARU IMPREZA K-4 1:39,282
5 33 MAKOWSKI
BARTOSZ
ROGOWSKI
JERZY
PEUGEOT 206 K-2 1:39,708
6 17 MALKIEWICZ
MICHAŁ
MÓWIŃSKI
KRZYSZTOF
HONDA CIVIC GOŚĆ 1:40,583
7 38 SKURACZ
MARCIN
MILEWSKA
MAGDALENA
HONDA CIVIC K-2 1:41,404
8 21 PNIEWSKI
TOMASZ
WODARCZYK
MAREK
MITSUBISHI LANCER EVO IV K-4 1:41,752
9 24 DĄBROWSKI
MICHAŁ
STASZKUN
KRZYSZTOF
PEUGEOT 206 K-3 1:41,768
10 40 KUBUJ
MICHAŁ
SOKOŁOWSKI
MICHAŁ
SUZUKI SWIFT K-1 1:41,949
11 35 SZADEJKO
ADAM
SOLDAT
TOMASZ
HONDA CIVIC K-2 1:42,258
12 32 BŁASZKOWSKI
TOMASZ
GRUŹLEWSKI
JACEK
PEUGEOT 106 K-2 1:42,434
13 26 OWANEK
MICHAŁ
WALASZKOWSKI
MATEUSZ
SEAT IBIZA K-3 1:42,458
14 34 BARAN
JAKUB
KULKA
ADRIAN
CITROEN SAXO K-2 1:43,251
15 28 CZAPSKI
PIOTR
JAKOBSZE
PIOTR
OPEL ASTRA K-3 1:43,287
16 39 GRASZEK
PAWEŁ
RADOMSKI
ADAM
FIAT SC K-1 1:44,636
17 27 WYRZYKOWSKA
EWELINA
JANKOWSKA
MONIKA
HONDA CIVIC K-3 1:44,703
18 23 KWIATKOWSKI
MAREK
KOZŁOWSKI
MICHAŁ
SUBARU IMPREZA K-4 1:44,955
19 29 BRZOZOWSKI
KRZYSZTOF
LUCZEK
PRZEMYSŁAW
OPEL KADETT K-3 1:45,284
20 41 GROSZEWSKI
TOMASZ
ZABŁOŃSKA
SYLWIA
FIAT 126p K-1 1:55,221
21 16 KURLIKOWSKI
EUGENIUSZ
GÓRALSKI
ARKADIUSZ
CITROEN AX SPORT GOŚĆ 2:35,37
Poprzedni

Listy startowe i harmonogram BK

_DSC0061
Następny

Rajd Nowomiejski

Michal

Michal