Wyniki SKJS 20. Rajdu Nowomiejskiego
20. Rajd Nowomiejski SKJS generalna PDF
20 Rajd Nowomiejski SKJS klasy PDF
XX Rajd Nowomiejski – Nowomiejskie Szutry | ||||||||||||||||
Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza | ||||||||||||||||
Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur | ||||||||||||||||
Nowe Miasto Lubawskie 10-11 czerwca 2017 | ||||||||||||||||
KLASYFIKACJA GENERALNA KLASA GOŚĆ | ||||||||||||||||
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 11 | Jakub Żebrowski Kamil Budny | Skoda Felicia | GOŚĆ | OKR | 03:43,7 | 03:17,3 | 02:53,1 | 03:10,5 | 02:45,0 | 03:07,7 | 02:46,7 | 01:49,9 | 00:00,0 | 00:00,0 | 23:33,9 |
KLASYFIKACJA GENERALNA SKJS | ||||||||||||||||
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 14 | Tomek Jurkun Oskar Olszewski | Subaru Impreza GT | K-5 | AK Warmiński AK Nowomiejski | 03:15,2 | 02:26,4 | 02:11,2 | 02:22,5 | 02:07,9 | 02:21,8 | 02:10,0 | 01:32,7 | 00:00,0 | 00:00,0 | 18:27,7 |
2 | 15 | Arek Tyc Michał Iwiński | Subaru Impreza | K-5 | AK Włocławek AK Toruński | 03:19,9 | 02:31,0 | 02:17,1 | 02:27,9 | 02:14,0 | 02:40,3 | 02:08,2 | 01:35,1 | 00:00,0 | 00:00,0 | 19:13,5 |
3 | 19 | Filip Kamieński Ilona Lewandowska | Subaru Impreza STI | K-5 | NZ | 03:11,5 | 02:34,5 | 02:17,1 | 02:28,1 | 02:15,0 | 02:29,6 | 02:06,2 | 01:57,6 | 00:00,0 | 00:00,0 | 19:19,6 |
4 | 22 | Tomasz Pniewski Radosław Fortuna | Mitsubishi Lancer Evo 4 | K-5 | AK Nowomiejski | 03:10,6 | 02:54,6 | 02:25,2 | 02:39,5 | 02:23,8 | 02:39,1 | 02:16,5 | 01:39,7 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:09,0 |
5 | 16 | Krzysztof Samulewicz Kamil Sierocki | Honda Civic | K-4 | LKR | 03:12,8 | 02:49,0 | 02:25,5 | 02:40,4 | 02:26,6 | 02:43,7 | 02:21,2 | 01:37,6 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:16,8 |
6 | 21 | Daniel Godlewski Anna Godlewska | Peugot 206 | K-4 | AK Nowomiejski | 03:21,6 | 02:47,5 | 02:28,0 | 02:44,0 | 02:27,8 | 02:42,1 | 02:18,6 | 01:44,5 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:34,1 |
7 | 28 | Michał Dąbrowski Mateusz Ostrowka | Ford Fiesta R1 | K-3 | AMK Drwęca | 03:29,1 | 02:55,7 | 02:26,1 | 02:49,0 | 02:26,2 | 02:41,6 | 02:25,3 | 01:37,3 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:50,3 |
8 | 17 | Laskowski Tomasz Piotrowski Dariusz | Nissan Sunny GTI | K-4 | AK Nowomiejski | 04:49,2 | 02:37,6 | 02:22,2 | 02:38,7 | 02:19,0 | 02:33,6 | 02:12,5 | 01:37,8 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:10,6 |
9 | 27 | Ciach Łukasz Wołkowicz Tomasz | Honda Civic Type-R | K-4 | AK Warmiński | 03:17,5 | 02:57,0 | 02:44,1 | 02:48,3 | 02:34,5 | 02:47,4 | 02:25,0 | 01:37,8 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:11,6 |
10 | 38 | Radosław Oryszczak Adrian Kulka | Peugeot 106 Rallye | K-2 | AK Toruński | 03:30,6 | 02:52,5 | 02:33,3 | 02:52,8 | 02:29,0 | 02:45,9 | 02:36,0 | 01:42,7 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:22,8 |
11 | 20 | Radosław Borkowski Marcin Jabłoński | Subaru Impreza | K-5 | AK Warmiński | 04:28,5 | 02:52,6 | 02:36,0 | 02:40,1 | 02:27,2 | 02:39,1 | 02:14,3 | 01:40,5 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:38,3 |
12 | 29 | Robert Cirocki Piotr Pazdyka | Citroën C2 | K-3 | AK Morski | 03:44,7 | 02:49,9 | 02:31,6 | 02:55,1 | 02:35,4 | 02:56,8 | 02:35,5 | 01:52,3 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:01,3 |
13 | 35 | Piotr Kwiatkowski Marcin Durczak | Peugeot 206 | K-3 | AK Nowomiejski | 03:27,8 | 03:05,2 | 02:45,4 | 02:58,1 | 02:42,6 | 02:54,9 | 02:30,4 | 01:41,2 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:05,6 |
14 | 40 | Tymoteusz Jocz Marek Malinowski | Fiat Seicento | K-1 | MSM Mrągowo | 03:37,2 | 02:57,9 | 02:39,4 | 02:52,0 | 02:34,8 | 02:48,6 | 03:27,1 | 01:44,0 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:41,0 |
15 | 36 | Krzysztof Karwowski Michał Pyrka | Honda Civic | K-2 | AK Morski | 03:29,7 | 03:45,0 | 02:47,0 | 03:06,2 | 02:36,8 | 02:48,5 | 02:36,0 | 01:48,0 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:57,2 |
16 | 25 | Tomasz Hildebrand Paulina Szal | Opel Astra | K-4 | AK Morski | 04:49,2 | 02:49,2 | 02:36,4 | 02:46,1 | 02:42,6 | 02:49,7 | 02:26,9 | 02:45,1 | 00:00,0 | 00:00,0 | 23:45,2 |
17 | 30 | Bartek Teter Mateusz Stępień | CITROEN SAXO | K-3 | AK Królewski | 03:17,6 | 03:00,0 | 02:34,2 | 03:01,8 | 02:30,6 | 02:45,7 | 09:56,7 | 01:46,9 | 00:00,0 | 00:00,0 | 28:53,5 |
18 | 31 | Bartosz Makowski Mateusz Radecki | Peugeot 206 | K-3 | AK Nowomiejski | 03:19,9 | 23:30,0 | 02:32,5 | 02:45,3 | 02:33,3 | 02:44,5 | 02:30,4 | 01:37,6 | 00:00,0 | 00:00,0 | 41:33,5 |
NU | 12 | Kacper Terlikowski Marcin Grabski | Subaru Impreza | K-5 | AK Polski AK Królewski | 03:03,0 | 02:27,1 | 02:05,8 | 02:25,6 | 02:57,2 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 23 | Łukasz Markiewicz Marcin Majewski | SUBARU IMPREZA | K-5 | OKR | 02:59,0 | 02:33,5 | 02:18,7 | 02:29,3 | 02:11,4 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 24 | Robert Bartela Piotr Zakrzewski | VW GOLF GTI | K-4 | AK Morski | 03:55,0 | 02:58,3 | 02:38,5 | 02:52,3 | X | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 32 | Szymon Borek Mateusz Deptuła | Honda Civic V | K-3 | OKR | 03:45,0 | 02:52,0 | X | X | X | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 33 | Michał Spiel Krzysztof Bakuła | Peugeot 206 | K-3 | OKR | 03:35,8 | 03:10,2 | 20:41,3 | 03:10,7 | 02:51,6 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 37 | Hubert Sągal Sebastian Grabarczyk | Fiat Seicento | K-2 | NZ | 03:42,4 | 03:04,0 | 02:43,0 | 02:57,7 | 02:38,1 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 39 | Wojciech Graszek Patryk Gurzyński | Fiat 126p | K-1 | AK Nowomiejski | 03:39,5 | 03:04,9 | 02:46,3 | 03:06,3 | X | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
XX Rajd Nowomiejski – Nowomiejskie Szutry | ||||||||||||||||
Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza | ||||||||||||||||
Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur | ||||||||||||||||
Nowe Miasto Lubawskie 10-11 czerwca 2017 | ||||||||||||||||
KLASYFIKACJA W KLASACH SKJS | ||||||||||||||||
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 40 | Tymoteusz Jocz Marek Malinowski | Fiat Seicento | K-1 | MSM Mrągowo | 03:37,2 | 02:57,9 | 02:39,4 | 02:52,0 | 02:34,8 | 02:48,6 | 03:27,1 | 01:44,0 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:41,0 |
NU | 39 | Wojciech Graszek Patryk Gurzyński | Fiat 126p | K-1 | AK Nowomiejski | 03:39,5 | 03:04,9 | 02:46,3 | 03:06,3 | X | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 38 | Radosław Oryszczak Adrian Kulka | Peugeot 106 Rallye | K-2 | AK Toruński | 03:30,6 | 02:52,5 | 02:33,3 | 02:52,8 | 02:29,0 | 02:45,9 | 02:36,0 | 01:42,7 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:22,8 |
2 | 36 | Krzysztof Karwowski Michał Pyrka | Honda Civic | K-2 | AK Morski | 03:29,7 | 03:45,0 | 02:47,0 | 03:06,2 | 02:36,8 | 02:48,5 | 02:36,0 | 01:48,0 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:57,2 |
NU | 37 | Hubert Sągal Sebastian Grabarczyk | Fiat Seicento | K-2 | NZ | 03:42,4 | 03:04,0 | 02:43,0 | 02:57,7 | 02:38,1 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 28 | Michał Dąbrowski Mateusz Ostrowka | Ford Fiesta R1 | K-3 | AMK Drwęca | 03:29,1 | 02:55,7 | 02:26,1 | 02:49,0 | 02:26,2 | 02:41,6 | 02:25,3 | 01:37,3 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:50,3 |
2 | 29 | Robert Cirocki Piotr Pazdyka | Citroën C2 | K-3 | AK Morski | 03:44,7 | 02:49,9 | 02:31,6 | 02:55,1 | 02:35,4 | 02:56,8 | 02:35,5 | 01:52,3 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:01,3 |
3 | 35 | Piotr Kwiatkowski Marcin Durczak | Peugeot 206 | K-3 | AK Nowomiejski | 03:27,8 | 03:05,2 | 02:45,4 | 02:58,1 | 02:42,6 | 02:54,9 | 02:30,4 | 01:41,2 | 00:00,0 | 00:00,0 | 22:05,6 |
4 | 30 | Bartek Teter Mateusz Stępień | CITROEN SAXO | K-3 | AK Królewski | 03:17,6 | 03:00,0 | 02:34,2 | 03:01,8 | 02:30,6 | 02:45,7 | 09:56,7 | 01:46,9 | 00:00,0 | 00:00,0 | 28:53,5 |
5 | 31 | Bartosz Makowski Mateusz Radecki | Peugeot 206 | K-3 | AK Nowomiejski | 03:19,9 | 23:30,0 | 02:32,5 | 02:45,3 | 02:33,3 | 02:44,5 | 02:30,4 | 01:37,6 | 00:00,0 | 00:00,0 | 41:33,5 |
NU | 32 | Szymon Borek Mateusz Deptuła | Honda Civic V | K-3 | OKR | 03:45,0 | 02:52,0 | X | X | X | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 33 | Michał Spiel Krzysztof Bakuła | Peugeot 206 | K-3 | OKR | 03:35,8 | 03:10,2 | 20:41,3 | 03:10,7 | 02:51,6 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 16 | Krzysztof Samulewicz Kamil Sierocki | Honda Civic | K-4 | LKR | 03:12,8 | 02:49,0 | 02:25,5 | 02:40,4 | 02:26,6 | 02:43,7 | 02:21,2 | 01:37,6 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:16,8 |
2 | 21 | Daniel Godlewski Anna Godlewska | Peugot 206 | K-4 | AK Nowomiejski | 03:21,6 | 02:47,5 | 02:28,0 | 02:44,0 | 02:27,8 | 02:42,1 | 02:18,6 | 01:44,5 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:34,1 |
3 | 17 | Laskowski Tomasz Piotrowski Dariusz | Nissan Sunny GTI | K-4 | AK Nowomiejski | 04:49,2 | 02:37,6 | 02:22,2 | 02:38,7 | 02:19,0 | 02:33,6 | 02:12,5 | 01:37,8 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:10,6 |
4 | 27 | Ciach Łukasz Wołkowicz Tomasz | Honda Civic Type-R | K-4 | AK Warmiński | 03:17,5 | 02:57,0 | 02:44,1 | 02:48,3 | 02:34,5 | 02:47,4 | 02:25,0 | 01:37,8 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:11,6 |
5 | 25 | Tomasz Hildebrand Paulina Szal | Opel Astra | K-4 | AK Morski | 04:49,2 | 02:49,2 | 02:36,4 | 02:46,1 | 02:42,6 | 02:49,7 | 02:26,9 | 02:45,1 | 00:00,0 | 00:00,0 | 23:45,2 |
NU | 24 | Robert Bartela Piotr Zakrzewski | VW GOLF GTI | K-4 | AK Morski | 03:55,0 | 02:58,3 | 02:38,5 | 02:52,3 | X | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
Lp. | nr start. | kierowca/pilot | AN | klasa | samochód | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | P7 | P8 | KARA | Uwagi | Wynik |
1 | 14 | Tomek Jurkun Oskar Olszewski | Subaru Impreza GT | K-5 | AK Warmiński AK Nowomiejski | 03:15,2 | 02:26,4 | 02:11,2 | 02:22,5 | 02:07,9 | 02:21,8 | 02:10,0 | 01:32,7 | 00:00,0 | 00:00,0 | 18:27,7 |
2 | 15 | Arek Tyc Michał Iwiński | Subaru Impreza | K-5 | AK Włocławek AK Toruński | 03:19,9 | 02:31,0 | 02:17,1 | 02:27,9 | 02:14,0 | 02:40,3 | 02:08,2 | 01:35,1 | 00:00,0 | 00:00,0 | 19:13,5 |
3 | 19 | Filip Kamieński Ilona Lewandowska | Subaru Impreza STI | K-5 | NZ | 03:11,5 | 02:34,5 | 02:17,1 | 02:28,1 | 02:15,0 | 02:29,6 | 02:06,2 | 01:57,6 | 00:00,0 | 00:00,0 | 19:19,6 |
4 | 22 | Tomasz Pniewski Radosław Fortuna | Mitsubishi Lancer Evo 4 | K-5 | AK Nowomiejski | 03:10,6 | 02:54,6 | 02:25,2 | 02:39,5 | 02:23,8 | 02:39,1 | 02:16,5 | 01:39,7 | 00:00,0 | 00:00,0 | 20:09,0 |
5 | 20 | Radosław Borkowski Marcin Jabłoński | Subaru Impreza | K-5 | AK Warmiński | 04:28,5 | 02:52,6 | 02:36,0 | 02:40,1 | 02:27,2 | 02:39,1 | 02:14,3 | 01:40,5 | 00:00,0 | 00:00,0 | 21:38,3 |
NU | 12 | Kacper Terlikowski Marcin Grabski | Subaru Impreza | K-5 | AK Polski AK Królewski | 03:03,0 | 02:27,1 | 02:05,8 | 02:25,6 | 02:57,2 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |
NU | 23 | Łukasz Markiewicz Marcin Majewski | SUBARU IMPREZA | K-5 | OKR | 02:59,0 | 02:33,5 | 02:18,7 | 02:29,3 | 02:11,4 | X | X | X | 00:00,0 | 00:00,0 | NU |