Aktualności

Wyniki 21. Rajdu Nowomiejskiego – nieoficjalne

M-CE Nr.
st.
Kierowca/
Pilot
Klub Samochód Klasa PS-1 kara PS-2 kara PS-3 kara PS-4 kara PS-5 kara PS-6 kara PS-7 kara PS-8 kara wynik strata
do poprzedniego
strata
do lidera
1 STANISZEWSKI Zbigniew
NADOLNY Konrad
A. Polski
LKR
Ford Fiesta R5 Gość 01:16,90 00:46,01 00:59,28 00:44,59 00:57,82 00:45,15 00:58,53 01:23,73 07:52,01
1 7 KAMIEŃSKI Filip
MAKSYMIUK Maciej
A. Królewski
A. Królewski
Subaru Impreza K-5 01:27,50 00:53,17 01:06,04 00:50,52 01:04,98 00:52,36 01:08,42 01:33,16 08:56,15 01:04,14 01:04,14
2 4 KOZŁOWSKI Radosław
KOZŁOWSKI Krzysztof
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Subaru Impreza K-5 01:20,70 00:52,88 01:13,78 00:52,48 01:11,80 00:52,24 01:12,23 01:31,37 09:07,48 00:11,33 01:15,47
3 8 LASKOWSKI Tomasz
PIOTROWSKI Dariusz
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Nissan Sunny GTI K-4 01:27,30 00:50,19 01:11,50 00:53,33 01:11,29 00:55,08 01:11,74 01:39,55 09:19,98 00:12,50 01:27,97
4 12 JANKOWSKI Wojciech
TADAJEWSKI Andrzej
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Peugeot 106
S16
K-3 01:28,30 00:53,89 01:13,44 00:55,44 01:10,99 00:57,45 01:12,39 01:36,14 09:28,04 00:08,06 01:36,03
5 9 ZĄBKIEWICZ Mariusz
DĄBROWSKI Jarosław
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Honda Civic K-3 01:28,20 00:54,29 01:13,02 00:54,26 01:14,03 00:53,83 01:13,65 01:41,08 09:32,36 00:04,32 01:40,35
6 18 ORYSZCZAK Radosław
KULKA Adrian
A. Toruński
A. Toruński
Peugeot 106 Xsi K-2 01:29,70 00:55,35 01:14,52 00:57,25 01:14,73 00:57,38 01:16,28 01:42,31 09:47,52 00:15,16 01:55,51
7 3 RZEPECKI Tomasz
ZARODA Kamil
LKT Wyczół
LKT Wyczół
BMW 320D K-5 01:27,70 00:56,07 01:17,08 00:55,39 01:14,20 00:56,39 01:14,68 01:49,02 09:50,53 00:03,01 01:58,52
8 19 WYŻLIC Krystian
NAMIEL Przemysław
LKR
LKR
Honda Civic K-2 01:28,40 00:55,88 01:14,68 00:56,44 01:14,34 00:57,52 01:16,12 01:47,76 09:51,14 00:00,61 01:59,13
9 20 OSTRÓWKA Mateusz
JARZĄBEK Tomasz
AMK Drwęca Ostróda
nz
Honda Civic K-2 01:30,00 00:56,90 01:16,32 00:58,06 01:13,86 00:57,39 01:14,27 01:45,75 09:52,55 00:01,41 02:00,54
10 11 WODARCZYK Marek
OLSZEWSKI Oskar
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Honda Civic K-3 01:31,10 00:53,79 01:13,63 00:55,43 01:14,33 00:54,92 01:16,91 01:53,14 09:53,25 00:00,70 02:01,24
11 30 JOCZ Tymoteusz
JUDYCKI Maciej
MSM Mrągowo
MSM Mrągowo
Ford Fiesta K-3 02:12,30 Taryfa 00:54,02 01:09,47 00:55,22 01:08,04 00:55,66 01:10,68 01:38,07 10:03,46 00:10,21 02:11,45
12 14 KOZŁOWSKI Michał
GOLDER Jarosław
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Honda Civic K-3 01:29,50 00:54,42 01:18,03 00:56,91 01:26,98 00:57,66 01:16,16 01:44,98 10:04,64 00:01,18 02:12,63
13 15 WOJTAS Jacek
SZCZEPAŃSKA Monika
A. Elbląski
A. Elbląski
Peugeot 106 K-3 01:32,70 00:56,48 01:16,18 00:57,26 01:13,67 00:57,62 01:14,32 01:57,89 10:06,12 00:01,48 02:14,11
14 28 GODLEWSKI Daniel
GODLEWSKA Anna
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
BMW E36 K-5 02:01,80 Taryfa 00:54,57 01:12,21 00:54,30 01:09,94 00:55,80 01:10,82 01:49,07 10:08,51 00:02,39 02:16,50
15 21 WAŚNIEWSKI Michał
GAŁĄZKA Olaf
A. Morski
A. Morski
Fiat Cinquecento K-2 01:35,80 00:57,92 01:18,18 00:56,61 01:14,52 00:59,89 01:16,29 01:52,03 10:11,24 00:02,73 02:19,23
16 23 KĘPIŃSKI Adam
ROK Jakub
A. Królewski
A. Królewski
Fiat Cinquecento K-1 01:35,60 00:58,42 01:19,62 00:59,17 01:18,01 01:02,95 01:18,13 01:56,18 10:28,08 00:16,84 02:36,07
17 25 GRASZEK Paweł
MĄCZKOWSKI Jakub
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Fiat Seicento K-1 01:32,70 01:02,51 01:20,91 01:02,22 01:17,67 01:01,75 01:19,63 02:10,29 10:47,68 00:19,60 02:55,67
2 KORPOWSKI Marek
SERWATKA Agata
A. Toruński
A. Toruński
Honda Civic Gość 01:33,50 01:09,02 Taryfa 01:24,96 00:40,000 01:04,100 01:22,090 01:04,47 01:21,52 01:40,55 11:20,21 00:32,53 03:28,20
DYSKWALIFIKACJE/WYKLUCZENIA
22 NOWAK Adam
MAJ Mateusz
nz
nz
Subaru Justy K-2 01:35,20 00:51,78 01:11,39 00:56,26 01:09,74 00:53,55 01:12,67 01:41,78 DYSKWALIFIFACJA
26 GRASZEK Wojciech
GURZYŃSKI Patryk
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Fiat 126p K-1 01:31,50 01:00,47 01:25,42 01:04,01 01:23,64 01:04,97 01:23,74 01:53,14 WYKLUCZENIE
16 KACZYŃSKI Karol
ANKIEWICZ Rafał
A. Toruński
LKR
Honda Civic K-2 01:28,50 00:55,11 01:13,32 01:16,41 01:11,85 00:58,70 01:14,74 01:47,24 DYSKWALIFIFACJA
Wycofania: POWÓD
10 HOPPE Radosław
SERWATKA Jacek
A. Nowomiejski
A. Nowomiejski
Mitsubishi Colt K-3 01:29,00 nu NW NW NW NW NW NW DACHOWANIE
6 KOWALSKI Łukasz
JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia
nz
nz
Subaru Justy
Proto
K-5 01:25,20 00:51,39 01:17,27 NW NW NW NW NW PRZYCZYNA TECHNICZNA
plakat_nowomiejski
Poprzedni

21. Rajd Nowomiejski

Pomożecie...._ (1)
Następny

Zbieramy na rozbudowę Autodromu

Asia

Asia