Aktualności

Super Sprint Nawra 28.04.2019r.

Wyniki Super Sprintu Nawra


Regulamin Uzupełniający

zgodnie z regulaminem klatka bezpieczeństwa nie jest wymagana a pozostałe wyposażenie kierowcy i samochodu zgodnie z zał. 3 do regulaminu KJS 2019

Terminy

*Otwarcie listy zgłoszeń           01.04.2019 r godz. 08:00

*Zamknięcie listy zgłoszeń          26.04.2019 r godz. 12:00

Wpisowe, wpłaty, zwroty 

   Wpłata własna  28.04.2019r do godz. 09.00 -150 zł

    Uczestnik zamierzający wziąć udział w Sprincie  może przesłać wypełnione zgłoszenie wraz z opłaconym wpisowym do dnia 26.04.2019r. do godz. 12:00 na adres:

Automobilklub Nowomiejski

13-300 Nowe Miasto Lubawskie ul.Grunwaldzka 3

Licencja sportów samochodowych 201 /S/2019

www.aknowomiejski.pl e-mail: nowomiejski@gmail.com

 nr konta 5994 8411 212001 0110 5373 0001

 

Zgłoszenie on-line
Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Radosław Kozłowski
Eliza Kozłowska
Subaru Impreza K-5
2 Marcin Dziewiątkowski
Tomasz Kraczko
Honda Civic GOŚĆ
3 ZBIGNIEW UJAZDOWSKI
DAMIAN UJAZDOWSKI
HONDA CIVIC K-2
4 ŁUKASZ SOBOCIN
KORNEL PIETRUCZUK
BMW 118i GOŚĆ
5 Krzysztof Wierzbicki
Agnieszka Wierzbicka
Peugeot 206 K-4
6 Grzegorz Dreszler
Filip Dreszler
CITROEN SAXO K-3
7 Sebastian Stokfiszewski
Mateusz Piotrowski
Honda Civic K-3
8 Samulewicz Krzysztof
Rusiecki Robert
Honda Civic K-4
9 MAREK ZAWADZKI
ADAM KĘPIŃSKI
FIAT SEICENTO K-2
10 WIESŁAW ZAGON
MAREK ZAKRZEWSKI
RENAULT CLIO SPORT GOŚĆ
11 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
12 Piotr Harasim
Damian Hinz
Peugeot 206 K-4
13 Artur Skorupski
Yuri Zymohliad
Opel Astra K-4
14 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
15 Filip Kamieński
Marcin Majewski
Subaru Impreza K-5
16 Przemysław "ŁYSY" Sawicki
Piotr Pazdyka
Ford Fiesta GOŚĆ
17 Adam Krupa
Paweł Piotrowski
Toyota Yaris K-3
18 Zbigniew Ujazdowski
DAMIAN Ujazdowski
HONDA CIVIC K-2
19 Laskowski Tomasz
Dariusz Piotrowski
Nissan Sunny GTI K-4
20 Michał Waśniewski
Rafał Chyliński
Opel Astra GSi K-4
21 Radosław Borkowski
Paweł Milewski
Subaru Impreza K-5
22 Michał Małolepszy
Karol Olszewski
Subaru Impreza K-5
23 Michał Kozłowski
Anna Kozłowska
Subaru Impreza K-5
24 RAFAŁ CHRZCZON
MARCIN JABŁOŃSKI
SUBARU IMPREZA K-5
25 Emil Uszyński
Adam Sulisz
Subaru Impreza K-5
26 Krzysztof Kierzniewski
Marek Kierzniewski
Honda Civic K-2
27 Daniel Panuś
Rafał Rodziewicz
Honda Civic K-2
28 Pawel Wazny
Radoslaw Fortuna
Mitsubishi Lancer Evo 9 K-4
29 Marek Kwiatkowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
30 Marcin Malinowski
Patryk Grodzki
Ford Fiesta K-4
31 Urbaniak Wojciech
Skoda Felicia K-5
Poprzedni

Zebranie przeniesione na piątek 26.04.2019!!!

SWprint Nawra 28d
Następny

Wyniki Super Sprintu Nawra 28-04-2019

Ak Nowomiejski

Ak Nowomiejski