AktualnościOrganizujemySezon 2016

Sprint po Autodromie – MWiM

14 maja 2017

 

Regulamin uzupełniający

 

Wpisowe

– 100 zł dla członków AN

– 140 zł dla kierowcy zrzeszonego w PZM

– 150 zł dla kierowców niezrzeszonych

 

 

 

K – 1 – do 1150 ccm

K – 2 – powyżej 1150ccm do 1400 ccm

K – 3 – powyżej 1400ccm do 1600 ccm

K – 4 – powyżej 1600 ccm do 2000 ccm

K ? 5 ? powyżej 2000 ccm

HR -samochody homologowane do 1989r., kierowcy bez licencji

Gość-zawodnicy posiadający licencję kierowcy sportu samochodowego,

 

Zgłoszenie on-line

 

Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Piotr Biczkowski
Damian Maciołek
Suzuki Swift K-2
2 Tomasz Rzepecki
Kamil Zaroda
BMW E46 320D K-5
3 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
4 Filip Kamieński
Ilona Lewandowska
Subaru Impreza K-5
5 ADAM KĘPIŃSKI
JAKUB ROK
FIAT CC K-1
6 Piotr Mackiewicz
Katarzyna Mackiewicz
Audi Tt K-5
7 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
8 Krzysztof Wierzbicka
Agnieszka Wierzbicka
Peugeot 206 K-4
9 Radosław Kozłowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
10 Adam Krupa
Paweł Piotrowski
Toyota Yaris K-3
11 Artur Skorupski
Dawid Jasiak
Opel Astra K-4
12 Michał Kozłowski
Anna Kozłowska
Subaru Impreza K-5
13 Kamil Kruk
Magdalena Gładkowska
Peugeot 206 K-4
14 Bartosz Makowski
Szymon Makowski
Peugeot 206 K-3
15 Mateusz Kopka
Konrad Dudziński
BMW 316 GOŚĆ
16 Krystian Wyżlic
Pilot
Honda Civic K-2
17 Panuś Daniel
Rodziewicz Rafał
Honda Civic K-2
18 Mateusz Ostrówka
Tomasz Jarząbek
Honda Civic K-2
19 Marcin Ostrówka
Sylwia Ostrówka
Ford Fiesta K-3
20 Marek Kwiatkowski
Tomasz Góralski
Subaru Impreza K-5
21 Dominik Suchecki
Tomasz Zwierzchowski
Peugeot 206 K-3
22 Patryk Dudziński
Kułakowski Mateusz
Subaru Impreza sti N12 GOŚĆ
23 Emil Konopiński
Konrad Iwon
Honda Civic GOŚĆ
24 Mariusz Ząbkiewicz
Jarosław Dąbrowski
Honda Civic K-3
25 Michał Małolepszy
Rafał Dąbrowski
Subaru Impreza K-5
26 Andrzej Pauperowicz
Ewelina Pauperowicz
Subaru Impreza K-5
27 Wojciech Jankowski
Patrycja Jankowska
Peugeot 106 s16 K-3
28 Godlewski Daniel
Godlewska Anna
BMW M3 K-5
29 WIESŁAW ZAGON
MAREK ZAKRZEWSKI
RENAULT CLIO SPORT GOŚĆ
30 Włodzimierz Tymoszczuk
Jacek Brzeziński
Mitsubishi Lancer K-5
31 Radosław Borkowski
Adam Sulisz
Subaru Impreza K-5
32 RAFAŁ CHRZCZON
MARCIN JABŁOŃSKI
SUBARU IMPREZA K-5
33 Maciej Maksymiuk
Emil Uszyński
Subaru Impreza K-5
34 ŁUKASZ GRZYWNA
ANDRZEJ PONIEWIERKA
OPEL CORSA A GSI GOŚĆ
35 Robert Gastołek
Mariusz Kirszyński
Can-Am SSV Maverick X3 K-5
IMG_20170430_104452
Poprzedni

Górski Sprint Nawra 2017 WYNIKI

Następny

Wyniki Sprintu na Autodromie MWiM

Michal

Michal