OrganizujemySezon 2015

Rally Sprint Autodrom

4. Rally Sprint o Puchar Automobilklubu Nowomiejskiego

4. runda o Puchar Hondy

3. Runda Pucharu 5 Torów

Harmonogram imprezy:

Niedziela 31 Maja 2015r.
08:00 ? 09:30 Zapisy i Odbiór Administracyjny
08:00 ? 10:00 Badanie kontrolne pojazdów wg wymogów KJS, piesze zapoznanie z trasą
10:15 Publikacja listy startowej. Odprawa z uczestnikami.
10:30 Jeden przejazd zapoznawczy za samochodem organizatora
11:00 I,II,III przejazd wyścigowy
16:00 Wyniki prowizoryczne
16:30 Wręczenie nagród
17:00 Zakończenie imprezy

Składka na puchary wynosi:
– 140 zł dla kierowców niezrzeszonych
– 120 zł dla kierowcy zrzeszonego w PZM
– 80 zł dla członków AN
– 40 zł w klasie junior

Podział na klasy:
K – 1 – do 1400 cm3
K – 2 – powyżej 1400cm3 do 1600 cm3
K – 3 – powyżej 1600cm3 do 2000 cm3
K – 4 – powyżej 2000 cm3 oraz pojazdy z napędem na cztery koła
K – K ?klasa kobiet
Grupa J ? Fiat 126p poj. do 652cm3 ? Szayowóz na bazie podzespołów 126p (wiek kierowcy w przedziale 14 ? 18 lat)
Grupa G – kierowcy z licencją ? R ? oraz zaproszeni goście, (bez względu na pojemność silnika pojazdu i ilość napędzanych kół)

 

Regulamin uzupełniający Formularz zgłoszeniowy

 

Aktualna lista zgłoszeń

Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Karok Kaczynski
Rafal Ankiewicz
Honda Civic K-2
2 Piotr Biczkowski
Damian Maciołek
Suzuki Swift K-2
3 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
4 Mariusz Ząbkiewicz
Piotr Tredowicz
Honda Civic K-3
5 Tomasz Rzepecki
Kamill Zaroda
BMW 320D K-5
6 Radosław Kozłowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
7 Marek Korpowski
Artur Haska
Honda Civic GOŚĆ
8 Radosław hoppe
MITSUBISHI COLT K-3
9 ADAM KĘPIŃSKI
JAKUB ROK
FIAT CC K-1
10 Krystian Wyzlic
Przemysław Namiel
Honda Civic K-2
11 Marek Wodarczyk
Oskar Olszewski
Honda Civic K-3
12 Wojciech Jankowski
Peugeot 106 s16 K-3
13 Laskowski Tomasz
Dariusz Piotrowski
Nissan Sunny GTI K-4
14 Krzysztof Zawadzki
Fiat Cinquecento K-1
15 Wojciech Graszek
Fiat 126p K-1
16 Eugeniusz Kurlikowski
Kuba Mączkowski
Samochód Rajdowy GOŚĆ
17 Mateusz Ostrówka
Tomasz Jarząbek
Honda Civic K-2
18 michal kozlowski
anna kozlowska
honda civic K-3
19 Graszek Paweł
Fiat Seicento K-1
20 Michał Staszyński
Fiat 126p K-1
21 Marek Kwiatkowski
Tomosz Góralski
Subaru Impreza K-5
22 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
23 Zbigniew Staniszewski
Konrad Nadolny
FORD FIESTA R5 GOŚĆ
24 Jacek Wojtas
Monika Szczepańska
Peugeot 106 K-3
25 Michał Waśniewski
Olaf Gałązka
Fiat Cinquecento K-2
26 Filip Kamieński
Maciej Maksymiuk
Subaru Impreza K-5
27 Adam Nowak
Maj Mateusz
Subaru Justy K-2
28 Tymoteusz Jocz
Maciej Judycki
Ford Fiesta K-3
_DSC0065
Poprzedni

Wyniki on-line z Autodromu!

Następny

Oficjalne wyniki z 3 Rundy P5T

Michal

Michal