OrganizujemySezon 2015

Rally Sprint Autodrom

4. Rally Sprint o Puchar Automobilklubu Nowomiejskiego

4. runda o Puchar Hondy

3. Runda Pucharu 5 Torów

Harmonogram imprezy:

Niedziela 31 Maja 2015r.
08:00 ? 09:30 Zapisy i Odbiór Administracyjny
08:00 ? 10:00 Badanie kontrolne pojazdów wg wymogów KJS, piesze zapoznanie z trasą
10:15 Publikacja listy startowej. Odprawa z uczestnikami.
10:30 Jeden przejazd zapoznawczy za samochodem organizatora
11:00 I,II,III przejazd wyścigowy
16:00 Wyniki prowizoryczne
16:30 Wręczenie nagród
17:00 Zakończenie imprezy

Składka na puchary wynosi:
– 140 zł dla kierowców niezrzeszonych
– 120 zł dla kierowcy zrzeszonego w PZM
– 80 zł dla członków AN
– 40 zł w klasie junior

Podział na klasy:
K – 1 – do 1400 cm3
K – 2 – powyżej 1400cm3 do 1600 cm3
K – 3 – powyżej 1600cm3 do 2000 cm3
K – 4 – powyżej 2000 cm3 oraz pojazdy z napędem na cztery koła
K – K ?klasa kobiet
Grupa J ? Fiat 126p poj. do 652cm3 ? Szayowóz na bazie podzespołów 126p (wiek kierowcy w przedziale 14 ? 18 lat)
Grupa G – kierowcy z licencją ? R ? oraz zaproszeni goście, (bez względu na pojemność silnika pojazdu i ilość napędzanych kół)

 

Regulamin uzupełniający Formularz zgłoszeniowy

 

Aktualna lista zgłoszeń

Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
2 Michał Waśniewski
Robert Fijałkowski
Fiat Fiat K-2
3 Michal Owanek
Mateusz Walaszkowski
BMW 318Ti GOŚĆ
4 Dominik Kasprzyk
Patrycja Mech
Fiat Seicento K-1
5 Artur Kowalik
Rafał Chyliński
Honda Civic K-2
6 Tomasz Hildebrand
Paulina Szal
Opel Astra K-4
7 Marek Wodarczyk
Oskar Olszewski
Honda Civic K-3
8 Maciej Liszka
Dariusz Liszka
Fiat CC K-2
9 Jakub Baran
Aleksander Baran
Citroen Saxo K-3
10 Marcin Kubiak
Piotr Jamroziak
honda civic K-3
11 Marcin Wiśniewski
Marcin Dejk
Peugeot 106 K-3
12 ANDRZEJ KALITOWICZ
DANIEL SIATKOWSKI
SUBARU LEGACY GOŚĆ
13 MAREK OSOWSKI
MATEUSZ JASIŃSKI
VOLKSWAGEN GOLF K-5
14 Krystian Wyzlic
Przemysław Namiel
Honda Civic K-2
15 Adam Blim
Fijałkowska Julita
Mada MX-5 K-4
16 Maciej Jendrych
Jakub Kubicki
Peugeot 106 K-3
17 Mariusz Ząbkiewicz
Piotr Tredowicz
Honda Civic K-3
18 Radosław Oczkowski
Jakub Połomski
BMW E36 K-4
19 Jacek Wojtas
Monika Szczepańska
Peugeot 106 K-3
20 Tomasz Pniewski
Mitsubishi Evo 4 K-5
21 Eugeniusz Kurlikowski
Citroen Ax Sport GOŚĆ
22 Krzysztof Guzowski
Magdalena Rywacka
Renault Clio 16s GOŚĆ
23 Karol Kaczynski
Rafal Ankiewicz
Honda Civic K-2
24 Wojciech Jankowski
Patrycja Jankowska
Peugeot 106 s16 K-3
25 Jakub Frąszczak
Michał Gebert
BMW E30 K-4
26 Marek Kwiatkowski
Subaru Impreza K-5
27 Sławomir Piontkowski
Sebastian Piontkowski
Suzuki Swift K-3
_DSC0065
Poprzedni

Wyniki on-line z Autodromu!

Następny

Oficjalne wyniki z 3 Rundy P5T

Michal

Michal