OrganizujemySezon 2005

I, II i III eliminacja Górskich Samochodowych Mistrzostw Okręgu Olsztyńskiego PZM

W dniu 10 września 2005 roku na trasie Nowy Dwór-Nawra odbyła się I eliminacja górskich samochodowych mistrzostw okręgu PZM. Nowa trasa zgromadziła 14 zawodników. Oto wyniki w klasyfikacji generalnej:
Zawodnicy z licencjami:
1.Andrzej Kleina-A.Lubawski-Lancia Delta-klasa 5
2.Mieczysław Błaszczyński-A.Łódzki-VW Golf-klasa 4
3.TOmasz Trembicki-A.Olsztyński-Subaru Impreza-klasa 5
4.Georges Achard-A.Toruński-Peugot 205-klasa 3
5.Marian Genstwa-A.Nowomiejski-Ford Sierra-klasa 4
6.Michał Kruszyński-A.Lubawski-Mitsubishi Colt-klasa 3
7.Tomasz Trembicki-A.Olsztyński-Peugot 106-klasa 3
8.Bartosz Zaborniak-A.Olsztyński-Skoda Felicja-klasa 3
Zawodnicy bez licencji:
1.Wojciech Urbaniak-Czech Serwis-Suzuki Swift-klasa 3
2.Marcin Kornatowski-A.Olsztyński-Peugot 106-klasa 3
3.Marcin Świderski-A.Olsztyński-Renoault Clio-klasa 3
4.Cezary Dybich-A.Olsztyński-Fiat 126p-klasa 1
5.Marcin Rybicki-A.Nowomiejski-Fiat 125p-klasa 3
6.Karol Chętnicki-A.Nowomiejski-Fiat 126p-klasa 1
Następnego dnia przystąpiono do II i III eliminacji już na klasycznej trasie Nowe Miasto Lubawskie-Nawra. W zawodach drugiego dnia wystartowało 15 zawodników.
Wyniki II eliminacji:
Zawodnicy z licencjami:
1.TOmasz Trembicki-A.Olsztyński-Subaru Impreza-klasa 5
2.Osmański Łukasz-A.Nowomiejski-Ford Cosworth-klasa 5
3.Marian Genstwa-A.Nowomiejski-Ford Sierra-klasa 4
4.Michał Kruszyński-A.Lubawski-Mitsubishi Colt-klasa 3
5.Georges Achard-A.Toruński-Peugot 205-klasa 3
6.Tomasz Trembicki-A.Olsztyński-Peugot 106-klasa 3
7.Andrzej Kleina-A.Lubawski-Lancia Delta-klasa 5
8.Michał Szałkowski-A.Lubawski-Fiat 126p-klasa 1
9.Radosław Grotkowski-A.Olsztyński-Daewoo Lanos-klasa 3
10.Bartosz Zaborniak-A.Olsztyński-Skoda Felicja-klasa 3
Zawodnicy bez licencji:
1.Marcin Świderski-A.Olsztyński-Renoault Clio-klasa 3
2.Wojciech Urbaniak-Czech Serwis-Suzuki Swift-klasa 3
3.Marcin Kornatowski-A.Olsztyński-Peugot 106-klasa 3
4.Cezary Dybich-A.Olsztyński-Fiat 126p-klasa 1
5.Karol Chętnicki-A.Nowomiejski-Fiat 126p-klasa 1
Wyniki III eliminacji:
Zawodnicy z licencjami:
1.Marian Genstwa-A.Nowomiejski-Ford Sierra-klasa 4
2.Osmański Łukasz-A.Nowomiejski-Ford Cosworth-klasa 5
3.Michał Kruszyński-A.Lubawski-Mitsubishi Colt-klasa 3
4.Georges Achard-A.Toruński-Peugot 205-klasa 3
5.TOmasz Trembicki-A.Olsztyński-Subaru Impreza-klasa 5
6.Tomasz Trembicki-A.Olsztyński-Peugot 106-klasa 3
7.Andrzej Kleina-A.Lubawski-Lancia Delta-klasa 5
8.Michał Szałkowski-A.Lubawski-Fiat 126p-klasa 1
9.Bartosz Zaborniak-A.Olsztyński-Skoda Felicja-klasa 3
Zawodnicy bez licencji:
1.Marcin Świderski-A.Olsztyński-Renoault Clio-klasa 3
2.Wojciech Urbaniak-Czech Serwis-Suzuki Swift-klasa 3
3.Cezary Dybich-A.Olsztyński-Fiat 126p-klasa 1
4.Marcin Kornatowski-A.Olsztyński-Peugot 106-klasa 3
5.Karol Chętnicki-A.Nowomiejski-Fiat 126p-klasa 1
3_runda_szuter_2
Poprzedni

3 runda Wyścigów Szutrowych

32_rajd_warszawski_12
Następny

Wspomogliśmy 32 Rajd Warszawski

Asia

Asia