OrganizujemySezon 2018

3 Rajd Ziemi Nowomiejskiej RO + SKJS

Regulamin Uzupełniający (SKJS) 3 Rajd Ziemi Nowomiejskiej 2018

Regulamin Uzupełniający RO Rajd Ziemi Nowomiejskiej 2018

Lista zgłoszeń

Wpisowe SKJS:

I termin do 20.05.2018r do godz. 24:00
Dla załogi zrzeszonej w AK Nowomiejski 200 zł
Dla pozostałych zawodników 250 zł
Bez reklamy dodatkowej organizatora 600 zł
II termin do 30.05.2018r do godz. 24:00
Dla załogi zrzeszonej (kierowca) w klubach PZM 300 zł
Dla pozostałych zawodników 350 zł
Bez reklamy dodatkowej organizatora 1200 zł

 

Wpisowe RO:

I termin do 20.05.2018r do godz.24:00
300zł z reklamą dodatkową organizatora
600zł bez reklamy dodatkowej organizatora
II termin do 31.08.2016r do godz. 24:00
400zł z reklamą dodatkową organizatora
600zł bez reklamy dodatkowej organizatora

 

Zgłoszenie on-line SKJS Zgłoszenie on-line RO

 

Lista zgłoszeń SKJS:

Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Karok Kaczynski
Rafal Ankiewicz
Honda Civic K-2
2 Piotr Biczkowski
Damian Maciołek
Suzuki Swift K-2
3 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
4 Mariusz Ząbkiewicz
Piotr Tredowicz
Honda Civic K-3
5 Tomasz Rzepecki
Kamill Zaroda
BMW 320D K-5
6 Radosław Kozłowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
7 Marek Korpowski
Artur Haska
Honda Civic GOŚĆ
8 Radosław hoppe
MITSUBISHI COLT K-3
9 ADAM KĘPIŃSKI
JAKUB ROK
FIAT CC K-1
10 Krystian Wyzlic
Przemysław Namiel
Honda Civic K-2
11 Marek Wodarczyk
Oskar Olszewski
Honda Civic K-3
12 Wojciech Jankowski
Peugeot 106 s16 K-3
13 Laskowski Tomasz
Dariusz Piotrowski
Nissan Sunny GTI K-4
14 Krzysztof Zawadzki
Fiat Cinquecento K-1
15 Wojciech Graszek
Fiat 126p K-1
16 Eugeniusz Kurlikowski
Kuba Mączkowski
Samochód Rajdowy GOŚĆ
17 Mateusz Ostrówka
Tomasz Jarząbek
Honda Civic K-2
18 michal kozlowski
anna kozlowska
honda civic K-3
19 Graszek Paweł
Fiat Seicento K-1
20 Michał Staszyński
Fiat 126p K-1
21 Marek Kwiatkowski
Tomosz Góralski
Subaru Impreza K-5
22 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
23 Zbigniew Staniszewski
Konrad Nadolny
FORD FIESTA R5 GOŚĆ
24 Jacek Wojtas
Monika Szczepańska
Peugeot 106 K-3
25 Michał Waśniewski
Olaf Gałązka
Fiat Cinquecento K-2
26 Filip Kamieński
Maciej Maksymiuk
Subaru Impreza K-5
27 Adam Nowak
Maj Mateusz
Subaru Justy K-2
28 Tymoteusz Jocz
Maciej Judycki
Ford Fiesta K-3

 

Lista zgłoszeń RO:

[lista_zgloszen_szutercup]

 

Poprzedni

Lista zgłoszeń Rajdu Ziemi Nowomiejskiej

14141573_1801646890065459_7071250376991794307_n
Następny

Wyniki OS-1 i lista startowa 3. Rajdu Ziemi Nowomiejskiej

Michal

Michal