Aktualności

22. Rajd Nowomiejski

26-27.09.2020r. – 1 runda o Puchar Automobilklubu Nowomiejskiego PZM w SUPER KJS

Podział na klasy:
K-1 do 1150 cm3
K-2 powyżej 1150 cm3 do 1400 cm3
K-3 powyżej 1400 cm3 do 1600 cm3
K-4 powyżej 1600 cm3 do 2000 cm3
K-5 powyżej 2000 cm3 oraz pojazdy z napędem na cztery koła
GOŚĆ zawodnicy z licencją

Wysokość wpisowego wynosi :
I termin do 15.09.2020r.
Dla załogi zrzeszonej (kierowca lub pilot) w klubach PZM 250zł
Dla załogi niezrzeszonej w klubach PZM 300zł
W przypadku odmowy przyjęcia reklamy dodatkowej organizatora 1000zł
II termin do 26.09.2020r.
Dla załogi zrzeszonej (kierowca lub pilot) w klubach PZM 300zł
Dla załogi niezrzeszonej w klubach PZM 350zł
W przypadku odmowy przyjęcia reklamy dodatkowej organizatora 1000zł

22. Rajd Nowomiejski – regulamin uzupełniający

Załącznik nr 1 Harmonogram czasowy

 

Lista zgłoszeń:

Lp. Imię i nazwisko Samochód Klasa
1 Radosław Kozłowski
Eliza Kozłowska
Subaru Impreza K-5
2 Marcin Dziewiątkowski
Tomasz Kraczko
Honda Civic GOŚĆ
3 ZBIGNIEW UJAZDOWSKI
DAMIAN UJAZDOWSKI
HONDA CIVIC K-2
4 ŁUKASZ SOBOCIN
KORNEL PIETRUCZUK
BMW 118i GOŚĆ
5 Krzysztof Wierzbicki
Agnieszka Wierzbicka
Peugeot 206 K-4
6 Grzegorz Dreszler
Filip Dreszler
CITROEN SAXO K-3
7 Sebastian Stokfiszewski
Mateusz Piotrowski
Honda Civic K-3
8 Samulewicz Krzysztof
Rusiecki Robert
Honda Civic K-4
9 MAREK ZAWADZKI
ADAM KĘPIŃSKI
FIAT SEICENTO K-2
10 WIESŁAW ZAGON
MAREK ZAKRZEWSKI
RENAULT CLIO SPORT GOŚĆ
11 Łukasz Kowalski
Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska
SUBARU Justy Proto K-5
12 Piotr Harasim
Damian Hinz
Peugeot 206 K-4
13 Artur Skorupski
Yuri Zymohliad
Opel Astra K-4
14 Radosław Oryszczak
Adrian Kulka
Peugeot 106 XSi K-2
15 Filip Kamieński
Marcin Majewski
Subaru Impreza K-5
16 Przemysław "ŁYSY" Sawicki
Piotr Pazdyka
Ford Fiesta GOŚĆ
17 Adam Krupa
Paweł Piotrowski
Toyota Yaris K-3
18 Zbigniew Ujazdowski
DAMIAN Ujazdowski
HONDA CIVIC K-2
19 Laskowski Tomasz
Dariusz Piotrowski
Nissan Sunny GTI K-4
20 Michał Waśniewski
Rafał Chyliński
Opel Astra GSi K-4
21 Radosław Borkowski
Paweł Milewski
Subaru Impreza K-5
22 Michał Małolepszy
Karol Olszewski
Subaru Impreza K-5
23 Michał Kozłowski
Anna Kozłowska
Subaru Impreza K-5
24 RAFAŁ CHRZCZON
MARCIN JABŁOŃSKI
SUBARU IMPREZA K-5
25 Emil Uszyński
Adam Sulisz
Subaru Impreza K-5
26 Krzysztof Kierzniewski
Marek Kierzniewski
Honda Civic K-2
27 Daniel Panuś
Rafał Rodziewicz
Honda Civic K-2
28 Pawel Wazny
Radoslaw Fortuna
Mitsubishi Lancer Evo 9 K-4
29 Marek Kwiatkowski
Krzysztof Kozłowski
Subaru Impreza K-5
30 Marcin Malinowski
Patryk Grodzki
Ford Fiesta K-4
Rajdy jesień2020
Poprzedni

Plany na jesień 2020

plakat a3
Następny

Sprint Nawra o Puchar Portalu Giełda Motoryzacyjna.pl

Michal

Michal